Minkema Invites: Financiële top Ajax

23 maart 2026

Twee leden van de financiële directie van Ajax doen onze mooie school aan om tekst en uitleg te geven over het grote ‘voetbalbedrijf’ dat Ajax vandaag de dag is. We praten deze middag over de veelomvattende financiële bedrijfsvoering van Ajax. Deze speciale editie van Minkema Invites vindt plaats op woensdag 1 april 2026 en is speciaal bedoeld voor bovenbouwleerlingen met (b)eco in hun profiel en interesse in voetbal. Minkema Invites: Ajax

Onderwerpen die besproken gaan worden

  • Wat voor een kostenposten heeft Ajax nu zoal?
  • Wat betekent een beursnotering voor het bedrijf?
  • Hoe schrijft de organisatie kosten af
  • hoe gaat men om met reclamekosten, sponsoring, merchandise, hoge salarissen en bijvoorbeeld het wel of niet binnenhalen van prijzengeld?
  • Hoe neemt men beslissingen en welke ‘zaken’ zijn wel en niet te voorspellen op jaarbasis?

 

Hoe boeiend en uniek is dit! Je proeft al dat wij als school ontzettend trots zijn dat we financieel directeur Shashi Baboeram Panday (oud-leerling van Minkema!) en Head of Finance Annemarie Reynolds mogen verwelkomen in onze school (lokaal M316/317) op woensdag 1 april om 13.50 uur. Na een korte presentatie is er ruimte voor vragen (tot 15.00 uur).

Speciaal voor bovenbouwleerlingen met (b)eco

Deze bijzondere sessie van ‘Minkema Invites’ is niet voor iedereen toegankelijk. Aangezien de onderwerpen sterk (bedrijfs)economisch van aard zijn, zijn uitsluitend bovenbouwleerlingen (B)Eco (van beide locaties) uitgenodigd om zich in te schrijven en vragen te stellen. Er kunnen maximaal 70 leerlingen uitgeselecteerd worden als zij bij hun inschrijving aangeven dat ze sterk geïnteresseerd zijn in zowel voetbal/ Ajax als economie.

Praktische informatie op een rij:

  • Datum:  woensdag 1 april 2026

  • Locatie: Lokaal M316/M317

  • Tijdstip: 13.50 - 15.00 uur

  • Voor wie: Bovenbouwleerlingen beide locaties met (B)Eco in hun profiel

  • Inschrijven: leerlingen hebben een uitnodiging per mail ontvangen