Gymnasiumdag 10 februari 2026
3 februari 2026Op dinsdag 10 februari 2026 vindt de jaarlijkse Gymnasiumdag plaats. Al onze gymnasiasten van klas 2 t/m 6 gaan deze dag in negen groepen een scène in een theatraal aantrekkelijk jasje steken! Dit jaar krijgen we de lotgevallen van Odysseus te zien, de man die na tien jaar oorlog voeren om Troje nogmaals tien jaar nodig had om zich te kunnen herenigen met zijn geliefde Penelope. Op originele wijze maken de leerlingen soms ingewikkelde en meestal spannende avonturen toegankelijk. Kom kijken!
Programma
De leerlingen worden om 9.30 uur verwacht in de aula. Zij gaan daarna hard werken aan tekst, kostuums en decor. De hele scène wordt namelijk door hen zelf vormgegeven! De voorstelling voor ouders, leerlingen en andere belangstellenden begint om 19.00 uur.
Kaarten zijn via de leerlingen verkrijgbaar bij de docenten Klassieke Talen of in beperkte mate ’s avonds aan de zaal. Het publiek kan plaatsnemen op stoelen in de zaal of een zitplaats kiezen op de tribune, vooral voor deze laatste groep adviseren we om een klein kussen mee te nemen voor een wat aangenamere zit.
Tot ziens op dinsdag 10 februari!
Lees ook
Open Technasiumdag op 12 februari 2026
19 januari 2026Ben jij enthousiast over het Technasium en het vak O&O en overweeg je om je hiervoor aan te melden? Meld je dan nu aan voor de Open Technasiumdag op 12 februari 2026.