Schrijf je in voor de Open Lesmiddag op 3 november

4 oktober 2021

Zit je in groep 7 of 8 en wil je (zeker) weten of het Minkema College voor jou een geschikte middelbare school is? Op woensdagmiddag 3 november 2021 van 15.15 - 16.45 uur kun je op onze school voorbeeldlessen volgen. Op die manier maak je alvast kennis met onze school, docenten én leerlingen.

De inschrijving voor de open lesmiddag is geopend! 

Bekijk hieronder het programma en meld je aan. Wees er snel bij, want vol=vol. Je kunt 2 lessen uitkiezen. Staat een les er niet meer bij op het inschrijfformulier dan betekent dit dat deze helaas vol is. Kies dan een andere les uit.

Programma Open Lesmiddag 

Verwacht je een vmbo-advies, mavo of mavo/havo advies? Dan ben je van harte welkom om deel te namen aan de Open Lesmiddag van onze vmbo-locatie aan de Steinhagenseweg. Krijg je waarschijnlijk een havo of vwo-advies? Kom naar dan de voorbeeldlessen van onze havo/vwo-locatie aan de Minkemalaan. 

Je kunt kiezen uit de volgende voorbeeldlessen: 

vmbo, mavo / havo          havo, atheneum, gymnasium
Engels Cambridge English Masterclass
Sport Geschiedenis
Biologie Kunst
Wiskunde Sport
Duits Wetenschap & Techniek
Geschiedenis Frans
Theater Wiskunde
Mavo Tech Biologie
Mode & Design Latijn
Webshop/ Economie & Ondernemen Muziek
Frans Nederlands
Fotografie Aardrijkskunde
Mavo Ondernemen Spaans
Aardrijkskunde Scheikunde