Online Open Week

16 december 2020

Van maandag 11 januari tot en met zondag 17 januari kun je op de website meedoen aan de Online Open Week van het Minkema College. En het belooft een hele leuk week te worden! Bomvol online activiteiten waardoor jij onze school goed leert kennen. Je kunt mee doen aan quizjes, spannende opdrachten en allerlei filmpjes bekijken waarin onze leerlingen en docenten je meer vertellen over onze school, vakken en bijzondere projecten. Online Open Week

Minkema MindMap

We hebben een zeer bijzondere plattegrond gemaakt - de Minkema MindMap - met daarop allerlei activiteiten die jij met jouw ouders normaal gesproken tijdens een open dag doen. En nu dus online! Op de plattegrond staan diverse plekken die je tijdens de Open Week online kunt gaan ontdekken. Met deze MindMap kom je alles te weten over onze school.

De MindMap is bedoeld voor elke advies (van vmbo-basis tot en met gymnasium). 

Bestel nu de Minkema MindMap

De gratis Minkema MindMap kun je eenvoudig bestellen en deze wordt in de week van 4 januari per post aan je toegestuurd.