Maak een VR-tour door onze school!

2 februari 2021

Wil je onze school eens vanuit een heel andere hoek ervaren? Check dan onze VR-tour! Je 'wandelt' door onze gebouwen en onderweg kom je leerlingen tegen, kun je filmpjes bekijken en vertellen we je meer over onze school. Met de VR-bril die je hebt gekregen tijdens de open dag is dit extra speciaal, maar ook zonder VR-bril kun je de tour maken.  Vr-tour

 

Handleiding

 Zodra je op de url www.minkema.nl/vr komt, opent de VR-tour vanzelf. Als je de VR-tour op de desktop, laptop of mobiel (zonder VR-bril) wil maken, kun je direct een keuze maken uit één van onze locaties. 

Met de VR-bril

Heb je een VR-bril en wil je de tour daarmee gaan maken? Dan ga je op je mobiel naar de website www.minkema.nl/vr. Op het startscherm zie je dan rechtsboven een icoontje van een VR-bril. Klik op dit icoontje. Vervolgens kies je voor de versie 'Use Default'. Stop je mobiel in de VR-bril en je kunt beginnen aan de tour! Veel plezier