Informatieavond havo/vwo voor ouders groep 7&8

4 oktober 2021

Op donderdag 28 oktober en op donderdag 4 november organiseert het Minkema College een informatieavond voor ouders van leerlingen in groep 7 of 8. Deze avond vindt plaats in de aula van onze locatie aan de Minkemalaan 1 te Woerden. Informatieavond

Tijdens deze avond laten wij u kennismaken met onze school, onze opleidingen en natuurlijk onze leerlingen!

Aanmelden

Voor deze avond dient u zich vooraf aan te melden. U kunt een tijdslot kiezen:

- Tijdslot 1: 17.00 - 18.00 uur
- Tijdslot 2: 19.00 - 20.00 uur

Wij gaan vanwege Covid-19 uit van 1 bezoeker per gezin voor deze informatieavond. Deze avond is speciaal bedoeld voor ouders. Uw kind kan op woensdagmiddag 3 november kennismaken met het Minkema College tijdens de Open Lesmiddag. Inschrijving hiervoor gaat ook via de website.

 

Heb jij interesse in onze vmbo-opleidingen?

Kom dan naar onze Kijkavond vmbo op donderdag 4 november en/of bezoek de Open Lesmiddag op 3 november.