Grote belangstelling voor open lesmiddag

20 november 2019

Leerlingen uit groep 8 waren op woensdagmiddag 20 november van harte uitgenodigd om op onze school voorbeeldlessen te volgen. Op die manier konden leerlingen goed ontdekken of het Minkema College de middelbare school is die bij hen past. Tijdens de voorbeeldlessen maakten ze alvast kennis met onze school, docenten én leerlingen. open lesmiddag

Leerlingen met een verwacht vmbo-advies, mavo of mavo/havo advies waren van harte welkom om deel te namen aan de open lesmiddag van onze vmbo-locatie aan de Steinhagenseweg. De leerlingen met waarschijnlijk een havo of vwo-advies konden de voorbeeldlessen van onze havo/vwo-locatie aan de Minkemalaan volgen.

Beide locaties boden een afwisselend programma waaruit de leerlingen twee lessen konden kiezen, bijvoorbeeld:

vmbo, mavo / havo havo, atheneum, gymnasium
Mode & Design Cambridge English Masterclass
Sport Geschiedenis
Biologie Kunst
Wiskunde Sport
Frans Wetenschap & Techniek
En nog veel meer! En nog veel meer!

 

 

 

De middag was druk bezocht en super gezellig! Bedankt dat je er was! Mocht je nog vragen hebben, neem dan gerust contact met ons op. En natuurlijk nodigen we je van harte uit voor de open dag op zaterdag 25 januari!