Geslaagde leerlingen Minkema College

28 juni 2019

Hieronder staan de namen van onze geslaagde leerlingen die wij mogen publiceren.  Geslaagd

Geslaagden VWO (Atheneum en Gymnasium)

Anna Rikkers
Anne Hendriks
Anouschka Geerts
Bas van der Veen
Bas van Lierop
Bjarne Dijkstra
Bo Vergeer
Boudewijn Velt
Bram Hoogendijk
Brigitta Loenen
Chris Koolstra
Daan Rutten
Daan Wester
Daniel van der Drift
Danique van Essen
Dean Storm
Diego Konincks
Dimar Alkemade
Dionne Faaij
Eline Hoogland
Eline Tiemens
Ellen Oudshoorn
Emma Mes
Evelijn van Hilten
Falco Kaal
Finn Visser
Flore de Swart
Gabriel Meijer
Guusje Schokker
Hanne van der Werf
Huub Lucas Luijckx
Iris Zonneveld
Ivo Kootwijk
Ivo van Batenburg
Janneke Nouwen
Jasmijn Lambert
Jasper Ming
Jasper Tillie
Jens Bremer
Joey de Hondt
Jort Deenik
Julia Droog
Justin Klein
Kas Terlingen
Kevin Wieman
Kiki Altena
Kiki Leferink
Kim van Bergen
Leonore Smit
Lieke Landman
Lotte Smink
Luc Verhoeven
Luuk Vilijn
Marc Overbeek
Marit Dorrestijn
Mart van de Kamp
Maryam Sadeqi
Masha Braams
Matthijs Sluijk
Merel Vlak
Michelle de Ruijter
Mike Eijgendaal
Mirjam de Jonge
Monique Honcoop
Nathalie Kormelink
Nora van den Heuvel
Olaf Vlooswijk
Oussama Acem
Rick Koopman
Robin Oostveen
Robin Sangers
Salie Mohammad
Sam Vermeulen
Sarah Agterhuis
Sarah Balk
Siem Groenenboom
Sièna van Schaick
Sjors van Kol
Stan van Riet
Stephanie Goes
Sterre Ekelmans
Sterre Oostveen
Stijn Slager
Sven Schoonderwoerd
Tessa Kooijman
Thomas de Ridder
Tim Huggers
Tirza Raymakers
Tycho Smeulders
Valentijn Stomp
Vera Vas
Vera van Leeuwen
Vincent Kormelink
Vonne van Brienen
Welmoed Spaans
Wessel de Wilde
Wessel Hornman
Wouter Feijen
Yasmine Bouazzati
Yvonne de Vocht

 

Geslaagden havo

Andra Janmaat
Aniek Zuidgeest
Anna Bambach
Anna Magielsen
Annemijn Moers
Bahar Behmanesh
Bas Bouwman
Bastiaan Naborn
Berend-Jan van der Smissen
Bo Lobregt
Bo van den Berg
Bram de Vlieg
Bram Nagtzaam
Britt Groenewoud
Britt van Leur
Caprice Daamen
Casper Jansen
Chelsea Wennekes
Coen Lenssinck
Corné Peerdeman
Daniël Monnik
Danique Jansen
Dann van Dodewaard
David Vendrig
Denise Blonk
Elisa van Doorn
Emre Kacar
Eve Ronde
Ewout van Riet
Femke Edelbroek
Floor Lakerveld
Floris van Sonsbeek
Fons Thijssen
Freek van Zandwijk
Gioia Grittner
Hannah van Bemmel
Hilde van Esschoten
Ibe Kompier
Isa kamer
Ishak issarti
Jannik Goettsch
Jesse den Hartogh
Joost Verkade
Joris Heemskerk
Julian Höltermann
Junior Sonowo
Jurre Kok
Kim Luijsteburg
Kirsten Danz
Koen van der Marel
Koen van Dillen
Koen Vianen
Lars de Widt
Laura van Rooijen
Laurens Wubbels
Linda Flier
Lotte Kraan
Luna Linssen
Luuk Kroon
Luuk Verkaar
Madelief Ubbels
Marente van Doorn
Marit van den Bos
Marit van Schaik
Mart Luijten
Mart van Kempen
Max Miltenburg
Melanie van ‘t Riet
Melanie van den Berg
Menno Kroon
Merlin Pot
Mette Langereis
Mijke van der Laan
Mike Spies
Milan van Oeveren
Milan de Roo
Mylène Vendrig
Naomi Graveland
Niek Bijman
Noor Kreffer
Noor van Lierop
Ole Snel
Rebecca knufman
Renske van Rijnsoever
Rik Lucas Luijckx
Robin Verdoold
Roel Tegelaar
Roel van der Velde
Rosin Sanatigar
Ruben Scholman
Sam Wattimena
Sander Jessurun
Sanne van Kilsdonk
Sem Abramsen
Shivani van den Burg
Stephan Burns
Sterre Versteeg
Steven Coppens
Sylvain Koot
Tendai Dzimwasha
Tessa Jansen
Tessel van der Kooi
Thijs Appelhof
Thomas Meijers
Ties Hoogeveen
Tijn Koster
Tim Verkleij
Tjerk Faaij
Tom Kruitwagen
Veerle de Vocht
Vera Hoekstra
Vincent van Emst
Wieke Leenhouts
Wouter van der Hout
Xander Bemelman
Yafet Amanuel
Zakaria Abbou

 

Geslaagden mavo

Aimée Hoogvorst
Anna de Ruiter
Bas Verbaan
Bas Zwezerijnen
Bertran Bon
Boudewijn Jansen
Bradley Veldman
Bram Schippers
Burat Marmandar
Cain Heij
Calvin Prijs
Chenoa Kras
Cris Baars
Donna Bom
Daan Habers
Daan Heemskerk
Dayna Wijnen
Demi Wendel
Dewi Vendrig
Eef van den Koedijk
Emma Kemp
Erinn Kuus
Femke van Burken
Finn van den IJssel
Gijs van Neer
Houkje Schaafsma
Hugo Jansen
Ilse Voogt
Indy Gomersbach
Indy Jaarsma
Isa Schoonhoven
Isabel Hamelink
Isabella van Duffelen
Iva Mirkovic
Ivo de Goey
Jaimy van Dijk
James Snel
Jara Kalshoven
Jeda Ockhuisen
Jesse Nomden
Jet Verleun
Jorn van Duijn
Kay de Lange
Khushi Singh
Leftheris Koutellas
Levi van den Berg
Lieve Houweling
Lindsey Engels
Lisa Uytewaal
Lotte Dissel
Luke Schippers
Luuk Cleijpool
Maarten Rouws
Manon Roelevink
Marre Andersen
Martijn Peek
Mathilde van der Kraan
Maud van Waterschoot
Maura Alkemade
Max Bouhuijzen
Megan Kooij
Menugan Pasupathy
Merel Maring
Merel Vergeer
Michelle Jacobi
Mike Tournier
Morris van Klaveren
Nadine Hof
Nancy van Oeveren
Nick Bouman
Nick Ravestein
Nino Hulst
Noa de Kruijk
Olav Eymaal
Omar van der Zwam
Pascal van Rossum
Ralf van Agthoven
Renzo Nap
Rick Veenis
Ricky van Bart
Roan Boere
Robin Visscher
Robine de Vries
Romy Vergeer
Ryanne Noordzij
Sara Ruitenberg
Sienna Gerding
Silvana Uitendaal
Sophie van den Berg
Sophie van Rijn
Stan Gulitz
Taofiq Bakare
Thomas Goudkamp
Tijs van Seeters
Tobias Magielsen
Tom Langenberg
Valentijn Visscher
Victor Min
Wessel Mulder
Yanniek van Wijk
Yara Yunes
Zoila van Binsbergen

 

Geslaagden basis en kader

Aaron Jonkers
Abdenasser El Hafian
Alexia Frasier
Amber van Wiggen
Bas van den Akker
Bente van Winsen
Benthe van der Willik
Betül Güler
Beyza Güler
Brian de Reuver
Bridget van Wolferen
Charisma Ghogli
Chayenna de Mey
Damiën Gerards
Dalissa Holwijn
Danny Coljé
Demi Haagen
Emna Jebali
Esmee Pietersen
Evelien Tillema
Hamza Aouam
Hilde Vink
Iliass el Haddad Asoufi
Ilayda Dagdeviren
Irini Chatzigeorgiou
Ivora Wingelaar
Jade Schouten
Jaimy Kromwijk
Janoah van Schaik
Jasper van Beurten
Jeffrey van Beek
Joel Schipper
Julia Kemna
Kaylee van Bemmel
Koen van den Berg
Kyara Vonk
Lamyae Bouzaadalla
Liam Bal
Lisa Optekamp
Luca van Rijnsoever
Lucas Huizenga
Lukas Pot
Luna Post
Manuela Luijk
Marloes van Dulken
Mike van Schaik
Nick Frowijn
Nick Rosier
Nienke van der Velden
Pepijn v/d Geer
Renzo Miltenburg
Rodi Ali
Ryan Willemsen
Saabrin Jeylani
Samantha Ettekoven
Sean Weerensteijn
Sergio Sastre Toraño
Thijs Huitema
Tycho Hiel
Valesca van Dulken
Yara de Haas
Yasmine El Mesaoudi
Youssra el Moussaoui
Zoë Schilder