Extra open lesmiddag vmbo woensdag 12 februari

30 januari 2020

Zit je in groep 8 en wil je (zeker) weten of het Minkema College voor jou een geschikte middelbare school is? Op woensdagmiddag 12 februari 2020 organiseert onze vmbo-locatie een extra open lesmiddag. Je kunt dan op onze school voorbeeldlessen volgen. Op die manier maak je alvast kennis met onze school, docenten én leerlingen.  open lesmiddag 12 februari

Wil je meer informatie over onze havo/vwo-locatie? Neem dan contact op om te informeren naar de kennismakingsmogelijkheden.

Programma Open Lesmiddag 

De ontvangst op onze vmbo-locatie is om 14.00 uur. De lessen starten om 14.30 uur en zijn afgelopen om 16.00 uur. Je kunt twee proeflessen kiezen. De intekening sluit als alle lessen vol zitten. LET OP: ben er op tijd bij, want vol = helaas vol. Wil je een les kiezen, maar komt deze niet in beeld, dan is deze al volgeboekt. Probeer dan een andere les.

Verwacht je een vmbo-advies, mavo of mavo/havo advies? Dan ben je van harte welkom om deel te nemen aan de Open Lesmiddag van onze vmbo-locatie aan de Steinhagenseweg. 

Je kunt kiezen uit de volgende voorbeeldlessen: 

vmbo, mavo / havo
Engels
Sport
Biologie
Wiskunde
Frans
Geschiedenis
Dans
Mavo Techniek
Mode & Design
Economie & Ondernemen
Fiets- en Scootertechniek
Fotografie
Muziek
Ondernemen
Mavo Ondernemen