Debatteam wint provinciale voorronde Op weg naar Het Lagerhuis

21 februari 2020

Vrijdag 21 februari streed ons debatteam havo/vwo tegen 19 andere scholen uit de provincie Utrecht tijdens de voorronde van Op Weg naar Het Lagerhuis. En ze wonnen!  In meerdere rondes waarin zij het telkens tegen een andere school moesten opnemen, gingen onze leerlingen het debat aan over allerlei thema's. In de allesbeslissende finale kwam ons team als winnaar uit de bus! Ownhl

Over Op weg naar Het Lagerhuis

Op weg naar Het Lagerhuis is de grootste debatwedstrijd voor scholen van Nederland. Jaarlijks doen er zo’n 200 scholen mee. Er worden in januari, februari en maart vijftien voorrondes gespeeld verspreid door Nederland. Op vrijdag 21 februari was het de beurt aan de provincie Utrecht.

De winnaars van de provinciale voorrondes, waaronder dus het Minkema College, komen tegen elkaar uit in de landelijke achtste finales op 19 maart.

Goed gedaan!