Brugklasfeest havo/vwo op 8 november

6 november 2019

Dit feest is exclusief bedoeld voor alle leerlingen die in de brugklas van onze havo/vwo-locatie zitten. Samen met de mentoren en docenten uit het brugjaarteam willen we op een feestelijke manier verder gaan met de kennismaking met elkaar. Daarvoor hebben we vier dj's uitgenodigd! DJ Lou, Justin B, Joram en Mel, allemaal leerlingen van onze school die op een fantastische manier onze schoolfeesten muzikaal naar een hoger niveau tillen.  Brugklasfeest havo-vwo 2019

Het thema van het feest is: Neon Party

Datum: vrijdag 8 november

Tijd: 19.30 tot 23.00

Prijs: € 4,-.
Kaartjes koop je bij de afdelingsassistenten

Leerlingen en docenten worden zoveel mogelijk verkleed verwacht. De beste outfit wint een prijs, dus trek je leukste neon-kleding aan! 

Op een avond als deze leer je elkaar weer op een andere manier kennen en maak je nieuwe vrienden. Vorige jaren hebben we  leuke feesten gehad met elkaar en was de opkomst erg groot. Ook dit jaar hopen we weer op heel veel brugklasleerlingen. Wij hebben er zin in!