Minkema College | Home

Profielwerkstukavonden havo en vwo

Door Remy van Bergen & Hester Koers, coördinatoren PWS

Hoe heeft Rotterdam zich hersteld van de Tweede Wereldoorlog? Is het mogelijk je eigen wifi-jammer te maken? In hoeverre worden poker en roulette beïnvloed door tactiek? Op deze vragen weten onze leerlingen het antwoord! 

Na maanden van literatuur lezen, proefjes uitvoeren, interviews afnemen en schrijven laten onze leerlingen zien wat ze geleerd hebben van hun profielwerkstukonderzoek. Ze willen hun bevindingen graag delen met ouders, familie, docenten en andere belangstellenden!

De havo zal dit doen op woensdag 14 februari. Van 19.00-21.00 presenteren de groepjes zich in een ‘marktkraampje’ in de aula.

Het vwo is dinsdag 20 februari aan de beurt. In rondes van 20 minuten presenteren de groepjes hun onderzoek in een lokaal. Deze avond duurt ook van 19.00 – 21.00. 

Tot ziens op de profielwerkstukavonden!

pws