media
  
Vertrouwenspersonen-vertrouwensgroep vmbo
 

De school vindt dat de leerling recht heeft op een veilige plek binnen de school. De school heeft daarom een vertrouwensgroep ingesteld. Deze vertrouwensgroep bestaat uit een aantal docenten die zich verdiept hebben in onderwerpen als pesten, machtsmisbruik, ongewenste intimiteiten en discriminatie.

Indien leerlingen of ouders niet bij de mentor terecht kunnen dan kunnen zij zich wenden tot één van de leden van de vertrouwensgroep. Zij zijn er om te luisteren en de moeilijkheden serieus te nemen. Ze zullen niet altijd een pasklare oplossing hebben, maar erover praten helpt vaak ook. Alle zaken worden behandeld met grote terughoudendheid en zorg voor de bescherming van de privacy.

Door de schoolleiding zijn 2 vertrouwenspersonen aangesteld die op de hoogte zijn van hulpverlenende instanties en die de schoolleiding adviseren bij de toepassing van de klachtenprocedure.

Op de locatie Steinhagenseweg zijn de vertrouwenspersonen mevrouw E. Bakker- Kwakkenbos en de heer N. Heijmans.

  
 
 
 
media
  
Meer informatie
 
  
 
Copyright Minkema College 2008 - Vormgeving SchoolMaster BV